- Grono pedagogiczne |
|
▪ Antonik Alicja |
religia |
▪ Bentkowska Jolanta |
nauczyciel bibliotekarz |
▪ Buczko Zbigniew |
wychowanie fizyczne |
▪ Charysz Beata |
matematyka |
▪ Cioch Wojciech |
nauczyciel zawodu, matematyka |
▪ Czernysz Jolanta |
wychowawczyni w internacie szkolnym |
▪ Dral Jolanta |
przysposobienie obronne |
▪ Dudzic Rafa³ |
wychowanie fizyczne |
▪ Dworak Magdalena |
jêzyk niemiecki, jêzyk angielski |
▪ Dworak Waldemar |
przedmioty informatyczne |
▪ Furga³a Witold |
nauczyciel zawodu |
▪ G±dek Barbara |
chemia |
▪ G³az Piotr |
przedmioty zawodowe |
▪ Górecki Marian |
historia |
▪ Hnatów Tomasz |
przedmioty zawodowe |
▪ Huk-Wa¿na Marzena |
jêzyk polski |
▪ Jab³oñski Waldemar |
nauczyciel zawodu |
▪ s. Jeszka Iwona |
religia |
▪ Jezuit Tomasz |
wychowanie fizyczne |
▪ Kopciuch Waldemar |
przedmioty informatyczne |
▪ Kornaga Barbara |
wychowanie fizyczne |
▪ Kornaga El¿bieta |
wychowanie fizyczne |
▪ Krawiec Danuta |
geografia |
▪ Krzowska-Wa¿na Dorota |
jêzyk polski |
▪ Kubiszyn Agnieszka |
fizyka |
▪ Kubiszyn Wojciech |
przedmioty zawodowe |
▪ Kubrak Tomasz |
historia |
▪ Kuziemska Paulina |
jêzyk angielski |
▪ £abisz Marcin |
historia, WOS |
▪ Mach Jan |
matematyka |
▪ Madej Izabela |
pedagog |
▪ Matkowska Zoriana |
jêzyk angielski |
▪ Mazurek Beata |
przedmioty zawodowe geodezyjne |
▪ Michalik Paulina |
biologia |
▪ Michalska Anna |
jêzyk niemiecki |
▪ Mikolik Agnieszka |
jêzyk polski |
▪ Milo Dorota |
j. angielski |
▪ Mozol-Borowiec Dorota |
matematyka |
▪ Nepelska Anna |
nauczyciel bibliotekarz |
▪ Ozimek Barbara |
przedmioty ekonomiczne |
▪ Pacho³ek Anna |
nauczyciel zawodu |
▪ Pacho³ek Tomasz |
przedmioty zawodowe |
▪ Pietrasiewicz-Nied¼wiecka Agnieszka |
jêzyk angielski |
▪ Piskorska Lucyna |
jêzyk polski |
▪ Pizun Wioletta |
wychowawczyni w internatacie szkolnym |
▪ Po³eæ Janina |
wychowanie fizyczne |
▪ Procyk Ma³gorzata |
geografia |
▪ Radnik Przemys³aw |
jêzyk angielski |
▪ Radnik-Sawiñska Karolina |
jêzyk angielski |
▪ Rakoczy-Szpyt Danuta |
jêzyk niemiecki |
▪ Ruper Ma³gorzata |
pedagog szkolny |
▪ Saj Andrzej |
przedmioty ekonomiczne |
▪ Sa³but Ewelina |
matematyka |
▪ Sikora Dorota |
biologia |
▪ Smagacz Stanis³aw |
przedmioty zawodowe |
▪ Stojaniuk Iwona |
matematyka |
▪ Szczyby³o Bogus³awa |
przedmioty geodezyjne |
▪ Szczygie³ Jan |
nauczyciel zawodu |
▪ Szpyt-Liwerska Romana |
wychowawczyni w internatacie szkolnym |
▪ Szymoniak Ewa |
jêzyk polski |
▪ ¦wistowicz-Mazur Edyta |
jêzyk polski |
▪ Telenkiewicz Teresa |
wychowanie do ¿ycia w rodzinie |
▪ Têcza Krzysztof |
przedmioty informatyczne |
▪ Trembicka Monika |
matematyka |
▪ Tymczyszyn Justyna |
jêzyk niemiecki |
▪ Verenytska Oksana |
jêzyk angielski |
▪ Wa³czyk Dorota |
przedmioty ekonomiczne |
▪ Wawrzyn Tomasz |
jêzyk angielski |
▪ Wa¿ny Jacek |
przedmioty zawodowe |
▪ Wa¿ny Piotr |
jêzyk niemiecki |
▪ Witko Danuta |
religia |
▪ Wojtuch Krzysztof |
przedmioty informatyczne |
▪ Zagrodzka Barbara |
wychowawczyni w internacie szkolnym |